Fototapeta - Jesienny brzozowy las

Nowy produkt

Fototapeta - Jesienny brzozowy las

Więcej szczegółów

Dostępność 4 dni

Razem:369,00 zł

Rozmiary części:
450x270: 50x270 50x270 50x270 50x270 50x270 50x270 50x270 50x270 50x270

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie trwałe, wykonane z jakościowo najlepszych materiałów fototapety. Brzozowy las to jeden z wielu motywów dostępny w naszym asortymencie. Naszym celem jest dostarczanie produktów, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz zapewniają satysfakcjonujące wrażenia estetyczne.

Proponowana fototapeta „las brzozowy” będzie wyglądać doskonale w każdym pomieszczeniu. Dzięki temu, że obraz składa się z wygodnych w montażu części, ozdobienie nim ściany nie zajmie Ci wiele czasu. Nasze fototapety wykorzystują technologicznie zaawansowany druk, który sprawia, że kolory są odpowiednio nasycone. Bez wątpienia, nasze obrazy idealne wypełnią Twoje wnętrze.

Tapeta flizelinowa okaże się także sprytnym sposobem na niedoskonałości ściany. Jest to materiał o błyszczącej powłoce, tworzący ocieplającą warstwę izolacyjną. Fototapety „las brzozowy” to świetne propozycje dla osób, które chcą wprowadzić do swoich wnętrz spokój i harmonię. Każdy nasz produkt jest dostarczany w praktycznym opakowaniu, które można łatwo przetransportować w samochodzie.

Wysoka jakość wydruku
Cyfrowa jakość druku o rozdzielczości do 600 dpi w unikalnej technologii oraz żywe kolory sprawiają, że fototapeta flizelinowa wypełni i powiększy Państwa wnętrze.
Łatwy montaż
Fototapeta składa się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm.
Ekologicznie i bezpiecznie
Stosując bezpieczne materiały, możemy polecić nasze wzory także do sypialni oraz do pokoju Twoich dzieci
Bezpieczne opakowanie
Fototapeta jest zrolowana i fabrycznie zapakowana w kartonową tubę, która zapewnia bezpieczeństwo w transporcie. Każda tuba z fototapetą zawiera instrukcję klejenia.
gramatura: 120 g/m2
szerokość 1 rolki: 50 cm
technika zadruku: laserowa (druk utwardzony termicznie)


Rozmiar: 450x270
Typ: wallpaper
Wzór: 10060903-29

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Fototapeta - Jesienny brzozowy las

Fototapeta - Jesienny brzozowy las

Fototapeta - Jesienny brzozowy las