Tylko online

Baterie Akumulatorki Panasonic Eneloop HR6/AA Ni-MH 1900mAh 1,2V - opak. 4 szt.

KC1180

Nowy produkt

Akumulatory Eneloop - i nie potrzebujesz nic więcejEneloop to idealny, trwały, fabrycznie naładowany...

Więcej szczegółów

85 Przedmioty

Razem:34,88 zł

Akumulatory Eneloop - i nie potrzebujesz nic więcej

Eneloop to idealny, trwały, fabrycznie naładowany, energooszczędny i ekonomiczny akumulator, który dobrze nadaje się do recyklingu i może być ładowany oraz rozładowywany nawet 2100 razy. Sięgnij po przyszłościowe akumulatory i dbaj o przyszłość naszego środowiska.

Życie z poszanowaniem środowiska

Eneloop to akumulator, który stworzony został wokół koncepcji zrównoważonego rozwoju i poszanowania dla planety Ziemi. Kierujemy się zasadą: „nie wyrzucaj, lecz ponownie naładuj”. Korzystając z akumulatorów eneloop, ograniczasz ilość odpadów i mniej obciążasz środowisko naturalne.

eneloop-1.jpg

Korzyści ekonomiczne

Choć początkowy koszt akumulatora przeznaczonego do wielokrotnego ładowania wydaje się stosunkowo wysoki, inwestycja w eneloop zwróci się już po kilku cyklach ładowania, a w dłuższej perspektywie — przyniesie znaczące oszczędności. Akumulatory eneloop można ładować nawet 2100 razy.

Gotowe do działania, od razu i po latach

Akumulatory eneloop są fabrycznie naładowane i gotowe do użytku od razu po zakupie. Nie trzeba ich ładować przed pierwszym użyciem. Podczas gdy inne akumulatory, które nie są od razu gotowe do działania, z czasem tracą zgromadzoną w nich energię, technologia eneloop firmy PANASONIC umożliwia zachowanie po 5 latach nawet 70% zgromadzonej energii.

Akumulator o wyższym napięciu

Jedną z najważniejszych cech akumulatorów eneloop jest wyższy poziom napięcia. Wiele urządzeń wyłącza się lub sygnalizuje niski poziom naładowania akumulatora, gdy napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Napięcie tradycyjnej baterii Ni-MH nieustannie obniża się i bardzo szybko spada poniżej tego krytycznego poziomu. Natomiast akumulatory eneloop przez długi czas utrzymują napięcie wyższe niż 1,1 V — dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem spada ono poniżej wartości granicznej. To między innymi dlatego akumulator eneloop wystarcza na więcej zdjęć niż zwykłe baterie i akumulatory.

eneloop-3.jpg

Działają w niskich temperaturach

Akumulatory eneloop zachowują znakomite parametry w temperaturze 0ºC, a używać ich można nawet przy -20ºC. I nawet przy -20ºC akumulatory eneloop bardzo powoli tracą zgromadzoną w nich energię. Czas działania będzie jednak krótszy niż w temperaturze pokojowej.

eneloop-2.jpg

Główne cechy:

  • Fabrycznie naładowane,
  • Niskie samorozładowanie,
  • Pracują w niskich temperaturach,
  • Wyprodukowane w Japonii,
  • Do 2100 cykli ładowania.

Specyfikacja:

Akumulator: niklowo-wodorkowy
Pojemność: 1900 mAh
Typ:AA
Napięcie:1.2V
Średnica: ok. 14mm
Wysokość:ok. 50mm
Wyprodukowane:w Japonii
eneloop-1.jpg

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Baterie Akumulatorki Panasonic Eneloop HR6/AA Ni-MH 1900mAh 1,2V - opak. 4 szt.

Baterie Akumulatorki Panasonic Eneloop HR6/AA Ni-MH 1900mAh 1,2V - opak. 4 szt.

Akumulatory Eneloop - i nie potrzebujesz nic więcejEneloop to idealny, trwały, fabrycznie naładowany...