Akcesoria

Katalog

Rozmiar

Fototapety Puro

Kategoria „fototapety puro” spełni oczekiwania osób, które poszukują nowoczesnej dekoracji ściennej. Proponowane wzory nawiązują do etapu gospodarczego zwanego postindustralizmem. Spotkamy tutaj imitacje surowych materiałów takich jak cegła, kamień, drewno, beton, czy cement. Wśród naszych propozycji nie brakuje także ciekawych abstrakcji oraz mozaik. Stanowią one znakomite rozwiązanie zarówno do mieszkania, biura, jak i lokalu.

Proponowane ceny dotyczą rolki o powierzchni 5m2. Przedstawione fototapety puro są dostępne w różnych odmianach. Niezależnie od tego czy preferujesz bardziej stonowane barwy w postaci odcieni szarości, czy też mocno nasycone kolory, przygotowana przez nas oferta jest dla Ciebie. Dzięki produktom z tej kategorii, Twoje wnętrze stanie się ciekawe, a Ty poczujesz się w nim wyjątkowo.

Oferowane fototapety warto zastosować w pomieszczeniach o drewnianych podłogach, jednobarwnych wykładzinach lub posadzkach wykonanych z kamienia. Sprawdzą się również świetnie w połączeniu z nowoczesnymi meblami o minimalistycznym charakterze. Zachęcamy do przejrzenia naszych fototapet puro. Gwarantujemy, że jakość oferowanych produktów okaże się dla Ciebie w pełni satysfakcjonująca. 

Fototapety Puro
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów